ACRO-JOOGA JA PAARISTÖÖ LASTELE
(7-13 aastat)

Ühe korra hind: 25 eurot, pääse mõlemasse töötuppa 45 eurot

Registreerumiseks saada kiri ja lapse andmed (vanus, kumb grupp, milline kuupäev) ning kellele arvet soovite: info@viimsiteraapiakeskus.ee

Eesmärgid: arendab koostööd, tasakaalu, usaldust
Sisu: paaristööl baseeruv töötuba, kus mängitakse jõu ja raskuskandega ning õpitakse iseenda ja
paarilise piire tajuma. Töötuba on füüsiline ja lõbus, kus lapsed õpivad lihtsamaild akrobaatilisi elemente, saavad joosta, ronida ja turnida, et elulisi suhtlemisoskuseid, piiritaju ja mitteverbaalset keelt arendada. Töötuba lõpeb venitus- ja kohaloluharjutuste, et teha väike sisevaatlus. Gruppi juhib koreograaf ja liikumis- ja tantsuterapeut Kristina-Maria Heinsalu. 

Töötoa läbiviijast:

Kristina-Maria (MA) on koreograaf, kes on lõpetanud tantsukunsti eriala nii Tartu Ülikoolis kui Tallinna Ülikoolis. Praegu omandab ta tantsu- ja liikumisterapeudi magistrikraadi. Kristina on koreograaf, tantsuõpetaja ja tulevane liikumisterapeut, kes on õpetanud lapsi ja täiskasvanuid üle 10 aasta. Ta on loonud tantsulavastusi koostöös Kanuti Gildi Saali ja Sõltumatu Tantsu Lavaga ning on mängufilmi „Risttuules“ koreograaf. Kristina korraldab töötubasid noortele ja täiskasvanutele: kontaktimprovisatsioonis, loovliikumises ja improvisatsioonis, nii tantsu kui terapeutilise suunitlusega.

OLED OODATUD!