TERAAPILINE LIIKUMISGRUPP TÜDRUKUTELE
(10-13 aastat)

Tantsu- ja liikumisteraapia (TLT) põhimõtetel toimuv tantsu-jooga grupp ootab osalema tüdrukuid vanuses 10-13a.

Liikumisgrupp toimub märts-mai 2023: 

T kell 16.15-17.45

Grupitegevuste eesmärk on vaimse tervise ja üldise heaolu toetamine läbi paaris-jooga ja tantsu ja liikumise. Tegevused on põnevad, lõbusad ja loovust arendavad, sisaldades paarisharjutusi ja koreograafia loomist, emotsioonide analüüsi ja visuaalset tagasisidet. Algus- ja lõpuringis toimuvad ka grupiarutelud ja ühistegevuste reflekteerimine.

Grupi maksumus:  10x kaart 250 eurot (võimalus tasuda kahes osas).

Alustame tööd, kui grupp on komplekteeritud.

Gruppi juhendab:

Kristina-Maria (MA) on koreograaf, kes on lõpetanud tantsukunsti eriala nii Tartu Ülikoolis kui Tallinna Ülikoolis. Lisaks tantsuõpetaja ja tulevane liikumisterapeut, kes on õpetanud lapsi ja täiskasvanuid üle 10 aasta. Praegu omandab ta tantsu- ja liikumisterapeudi magistrikraadi ning omab 4 aastast teraapilise töö kogemust individuaal- ning grupiklientidega. Ta on loonud tantsulavastusi koostöös Kanuti Gildi Saali ja Sõltumatu Tantsu Lavaga ning on mängufilmi „Risttuules“ koreograaf. Kristina korraldab töötubasid noortele ja täiskasvanutele: kontaktimprovisatsioonis, loovliikumises ja improvisatsioonis, nii tantsu kui terapeutilise suunitlusega. 

Kristina varasemad kliendid on jaganud, et nad hindavad temas sooja ja vahetut kontakti ning teraapiaruumis suudab ta pakkuda hinnanguvaba keskkonna, et luua ja avastada ning et ta on kliendi jaoks alati kohal ja olemas.

Kristina enda soov on luua ja jagada noortega tööriistu eluliste olukordadega toimetulekuks ning iseenda paremaks mõistmiseks. 

Kõik kogemused ja emotsioonid talletuvad kehasse- keha on meie parim teejuht ja kaaslane positiivse muutuseni!                         

 

OLED OODATUD!

Lisaküsimuste korral kirjuta: info@viimsiteraapiakeskus.ee